Dünya Dans Merkezi 2018-2019 Yıl Sonu Temsil Hazırlıkları

2018-2019 Eğitim Yılı Dönem sonu temsillerimizi, 21, 22, 23 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirdik. Çocuklarımız büyük özveri ile çalışarak ortaya koydukları performansları Devlet Opera ve Balesi Büyük Tiyatro Sahnesinde sergilendi. Dünya Dans Merkezi kalitesi ve deneyimli hocaları ile çocuklarımız “GISELLE” balesini başarıyla sundular. Onları her zaman gurur, mutluluk ve heyecanla izliyoruz.

Çok çalışıp, çok yoruldular. Bazen arka arkaya üç gün sahne aldılar ama onlar kolay olmayanı zor değilmiş gibi yapıp mutlu oldular. Mutlulukları, kendilerini buldukları sahnede yüzlerine yansıdı. Dünya Dans Merkezi ailesi olarak onların başarılarını, sevinç ve mutluluklarını gördükçe doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Bu büyük projede bizimle birlikte olan siz değerli velilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Bu yıl diplomalarını alarak mezun olan öğrencilerimizi geleceğin sanatçıları olarak görmek bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Onları kalpten tebrik ediyoruz.

Çocuklarımız güzel bir tatil geçirerek dinlenmiş olarak döndüler. Siz dansa gönül veren öğrenci adaylarımız, bu coşkumuza ortak olmak için geç değil. Nice başarılı temsillerde birlikte olmak için sizi Dünya Dans Merkezimize bekliyoruz. Biz bu videoyu izlediğimizde hep gurur duyuyoruz.

Acaba siz neler hissettiniz? bizimle paylaşır mısınız?

This post is also available in: İngilizce